Pogotowie komputerowe Kraków - DoktorPc
555 555 555

O nas

Naprawa komputerów Kraków, powstała z myślą o szybko rozwijającym się rynku technologicznym sprzętu i oprogramowania komputerowego. Nasza firma pomaga w pełni cieszyć się z możliwości jakie daje posiadanie sprzętu komputerowego w pracy i w domu. W dzisiejszych czasach nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez dostępu do internetu, to nieodzowna część naszego życia, daje nam rozrywkę, pozwala zdobywać wiedzę i kontaktować się ze znajomymi z całego świata. Programy komputerowe ułatwiają pracę już dziś praktycznie w każdym zawodzie.

Jesteśmy zgranym, doświadczonym zespołem informatycznym, którzy w prosty i zrozumiały sposób odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania odnośnie sprzętu komputerowego i oprogramowania. Innowacje w dziedzinie sprzętu komputerowego rosną w oszałamiającym tempie i bardzo często problemem jest dobranie odpowiednich podzespołów do starszego sprzętu. Zaproponujemy właściwy dobór podzespołów i sprzętu komputerowego tak aby  komputer spełnił swe przeznaczenie. Nie każdy jest zobligowany do tego, aby znać się znakomicie na wszystkim, odpowiednia pomoc komputerowa, którą zapewni Państwu DoktorPc Kraków, udzieli wsparcia w doborze komputera czy oprogramowania, co pozwoli oszczędzić czas i niewątpliwie środki finansowe.

Zalety naszego pogotowia komputerowego to rzetelność , energia i szybka reakcja, gotowość do pracy, atrakcyjne ceny i kompetencja. Szeroki bagaż doświadczeń naszych informatyków sprawia iż grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Ofertę naszego serwisu komputerowego kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic. Większość naszych usług wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub w firmie. Zapraszamy do współpracy. Zapytaj informatyków pogotowia komputerowego Kraków o zasady podjęcia stałej współpracy z naszą firmą.

Miedzy innymi w naszej ofercie znajduje się instalacja Windows, zabezpieczenie systemów operacyjnych przed atakami złośliwego oprogramowania, optymalizacja systemów operacyjnych, instalacja podzespołów komputerowych, diagnostyka sprzętu komputerowego, pomoc i nauka obsługi komputera dla dzieci i osób starszych, usuwanie wirusów, usuwanie konfliktów oprogramowania, czyszczenie komputera, odzyskiwanie haseł, konfiguracja łącza internetowego, archiwizacja danych, odzyskiwanie utraconych plików.

Zapraszamy do współpracy z naszym pogotowiem komputerowym wszystkich, którzy cenią wysoki poziom usług. Nie zostawiamy klienta z nierozwiązanym problemem. Gwarantujemy solidność opieki nad Państwa sprzętem i fachowość wykonanej usługi. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkie rozwiązanie usterki sprzętu i oprogramowania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!