Pogotowie komputerowe Kraków - DoktorPc
555 555 555

Reinstalacja i instalacja Windows

Reinstalacja i instalacja Windows

Naprawa komputerów Kraków wykonuje instalację oraz reinstalację systemów MS Windows zachowując przy tym ważne dane klienta. Cały proces jest skuteczny i sprawdzony. Dla bezpieczeństwa danych zanim przystąpimy do reinstalacji, sporządzana jest kopia plików, które nie mogą być utracone. Powielone pliki to między innymi dokumenty,  poczta elektroniczna,  zdjęcia lub filmy. Z troską o bezpieczeństwo nowo zainstalowanego systemu wszystkie dane reaktywowane są po ówczesnym sprawdzeniu programem antywirusowym.

Instalujemy i konfigurujemy system MS Windows

Nasze pogotowie komputerowe Kraków dokonuje instalacji  wszystkich wyszczególnionych przez Państwa programów, przywraca profile, konfiguruje połączenie internetowe.

Uaktualniamy Windows do najnowszej dostępnej wersji. Informatycy pogotowia komputerowego Kraków,  przedstawią Państwu bezpłatnie potencjał nowego systemu operacyjnego Windows, tak aby udogodnić, skrócić i uprzyjemnić pracę z komputerem. Rzetelny i fachowy przebieg instalacji systemów operacyjnych MS Windows pozwoli na długie, nieprzerwane i niezawodne korzystanie z komputera.

Zobacz również